Company

Allegro

allegro.pl
Location

In office: Warszawa

  • 馃嚨馃嚤 Poland
Annual Salary
PLN 148k - PLN 211k

Software Engineer Python

Opis stanowiska

Wide艂ki wynagrodzenia przewidziane przy tym stanowisku to:

12 300 - 17 600 PLN brutto (umowa o prac臋)

Model pracy hybrydowej wed艂ug ustale艅 lidera i zespo艂u

Szukamy Software Engineer, kt贸remu niestraszne s膮 Python oraz Kubernetes i inne zadania z pogranicza devops.

Szukamy os贸b, kt贸re:

  • Znaj膮 Pythona albo聽chc膮 si臋 go nauczy膰 (Python jest prosty!), a znaj膮 dobrze inny j臋zyk;

  • pracuj膮 z Dockerami;

  • znaj膮 system Linux i sprawnie si臋 w nim poruszaj膮;

  • niestraszne s膮 im zadania z pogranicza devops, takie jak konfiguracja CI/CD, analiza problem贸w klastr贸w k8s, konfiguracja narz臋dzi wspieraj膮cych takich jak Kibana, Graphite, Logstash, PagerDuty;

  • przywi膮zuj膮 wag臋 do jako艣ci kodu i stosuj膮 najlepsze praktyki programistyczne;

  • znaj膮 j臋zyk angielski na poziomie min. B2

Mile widziane s膮 r贸wnie偶:

  • znajomo艣膰 metodyki TDD;

  • znajomo艣膰 framework贸w Django, Flask.

Na czym b臋dzie polega膰 Twoja praca?

  • b臋dziesz tworzy膰 us艂ug臋 do automatycznego deploymentu i zarz膮dzania klastrami baz NoSQL (MongoDB);

  • b臋dziesz mog艂a/m贸g艂 zdoby膰 wiedz臋 z dziedziny Database Reliability Engineering: development, operations, database;

  • zdob臋dziesz umiej臋tno艣ci rozwoju oprogramowania w oparciu o TDD, prace z kolejkami, pubsub, mikroserwisy oraz wiele wzorc贸w projektowych, na kt贸rych opiera si臋 filozofia clean code.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Model pracy hybrydowej, kt贸ry ustalisz z liderem i zespo艂em. Mamy 艣wietnie zlokalizowane biura ( z w pe艂ni wyposa偶onymi kuchniami i parkingami dla rower贸w) i znakomite narz臋dzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bonus roczny do 10%聽wynagrodzenia rocznego liczony z kwoty brutto (zale偶ny od Twojej oceny rocznej oraz wynik贸w firmy)

  • Bogaty pakiet 艣wiadcze艅 pozap艂acowych w systemie kafeteryjnym 鈥 Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zaj臋cia angielskiego op艂acane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Laptop z m1, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16鈥欌 lub 14鈥欌 albo analogiczny Dell z Windows (je艣li nie lubisz Mac贸w), do tego dwa zewn臋trzne monitory i wszystkie gad偶ety, kt贸rych potrzebujesz

  • Prac臋 w zespole, na kt贸rego wsparcie zawsze mo偶esz liczy膰 -聽 na pok艂adzie mamy najlepszych specjalist贸w i ekspert贸w w swojej dziedzinie

  • Du偶膮 autonomi臋 w organizacji pracy zespo艂u, zach臋camy do ci膮g艂ego rozwoju i pr贸bowania nowych rzeczy

  • Hackathony, turystyk臋 zespo艂ow膮, bud偶et szkoleniowy oraz wewn臋trzna platforma MindUp(m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz r贸偶nych technologii i zagadnie艅 merytorycznych)

  • Je艣li chcesz wiedzie膰 wi臋cej - sprawd藕 sam/a

Dlaczego mia艂(a)by艣 z nami pracowa膰?

  • Zesp贸艂 IT liczy ponad 1700+ os贸b, kt贸re dotychczas dzieli艂y si臋 wiedz膮 na wielu konferencjach oraz wsp贸艂tworz膮 bloga https://allegro.tech聽

  • Big Data - petabajty danych i Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie

  • Stosujemy Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming w zale偶no艣ci od zespo艂u

  • Posiadamy wewn臋trzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narz臋dziach takich jak Kubernetes, Docker, Consul, GitHub czy GitHub Actions. Dzi臋ki temu ju偶 w pierwszych dniach pracy b臋dziesz m贸g艂 tworzy膰 oprogramowanie w j臋zyku, architekturze oraz skali kt贸ra b臋dzie ograniczona tylko Twoim pomys艂em i wyobra藕ni膮

  • Aby sprosta膰 skali, skupiamy si臋 tak偶e na budowaniu ca艂ych Platform narz臋dzi i technologii przyspieszaj膮cych i u艂atwiaj膮cych codzienny development, oraz zapewniamy jak najlepszy Developer Experience naszym zespo艂om

  • Autonomia technologiczna: wybierasz technologi臋 kt贸ra pasuje do problemu (nie trzeba zgody wszystkich 艣wi臋tych). Ty za ni膮 potem odpowiadasz

  • 艢rodowisko 艂膮cz膮ce prywatne Centra Danych (dziesi膮tki tys. serwer贸w) oraz Chmury Publiczne (Google Cloud Platform oraz Microsoft Azure)

  • Ponad 100 autorskich projekt贸w open source, kilka tysi臋cy gwiazdek na github

  • Organizujemy Allegro Tech Live, w 100% zdaln膮 ods艂on臋 naszych stacjonarnych meetup贸w Allegro Tech Talks i wyst臋pujemy go艣cinnie na zaproszenie takich spo艂eczno艣ci jak Warsaw AI, JUG (Pozna艅, 艁贸d藕, Lublin, Wroc艂aw), WG .Net, Dare IT, Women in Tech Summit

  • Sami r贸wnie偶 stawiamy na rozw贸j. Organizujemy hackathony i wewn臋trzne konferencje (np. coroczny Allegro Tech Meeting). Je艣li chcesz si臋 rozwija膰 lub dzieli膰 swoj膮 wiedz膮 z innymi, to zawsze Ci pomo偶emy.

To te偶 mo偶e Ci臋 zainteresowa膰:聽聽

Allegro Tech Podcast 鈫 https://podcast.allegro.tech/

Booklet 鈫 https://allegro.tech/booklet.pdf

Wy艣lij nam swoje CV i sprawd藕 dlaczego #dobrzetuby膰