Company

Allegro

allegro.pl
Location

In office: Warszawa, Poznań, Kraków, Toruń, Wrocław, Lublin, Gdańsk, Katowice

  • 🇵🇱 Poland

Software Engineer Python

Opis stanowiska

Widełki wynagrodzenia przewidziane przy tym stanowisku to:

12 300 - 17 600 PLN brutto (umowa o pracę)

Model pracy hybrydowej według ustaleń lidera i zespołu

Szukamy Software Engineer, któremu niestraszne są Python oraz Kubernetes i inne zadania z pogranicza devops.

Szukamy osób, które

  • Znają Pythona albo chcą się go nauczyć (Python jest prosty!), a znają dobrze inny język;

  • pracują z Dockerami;

  • znają system Linux i sprawnie się w nim poruszają;

  • niestraszne są im zadania z pogranicza devops, takie jak konfiguracja CI/CD, analiza problemów klastrów k8s, konfiguracja narzędzi wspierających takich jak Kibana, Graphite, Logstash, PagerDuty;

  • przywiązują wagę do jakości kodu i stosują najlepsze praktyki programistyczne;

  • znają język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane są również

  • znajomość metodyki TDD;

  • znajomość frameworków Django, Flask.

Na czym będzie polegać Twoja praca

  • będziesz tworzyć usługę do automatycznego deploymentu i zarządzania klastrami baz NoSQL (MongoDB);

  • będziesz mogła/mógł zdobyć wiedzę z dziedziny Database Reliability Engineering: development, operations, database;

  • zdobędziesz umiejętności rozwoju oprogramowania w oparciu o TDD, prace z kolejkami, pubsub, mikroserwisy oraz wiele wzorców projektowych, na których opiera się filozofia clean code.

Ze swojej strony oferujemy

  • Model pracy hybrydowej, który ustalisz z liderem i zespołem. Mamy świetnie zlokalizowane biura ( z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bonus roczny do 10% wynagrodzenia rocznego liczony z kwoty brutto (zależny od Twojej oceny rocznej oraz wyników firmy)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Laptop z m1, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16’’ lub 14’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety, których potrzebujesz

  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć -  na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie

  • Dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

  • Hackathony, turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp(m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować

  • Zespół IT liczy ponad 1700+ osób, które dotychczas dzieliły się wiedzą na wielu konferencjach oraz współtworzą bloga https://allegro.tech

  • Big Data - petabajty danych i Machine Learning wykorzystywany produkcyjnie

  • Stosujemy Code Review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming w zależności od zespołu

  • Posiadamy wewnętrzny ekosystem oparty na self-service'ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Kubernetes, Docker, Consul, GitHub czy GitHub Actions. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią

  • Aby sprostać skali, skupiamy się także na budowaniu całych Platform narzędzi i technologii przyspieszających i ułatwiających codzienny development, oraz zapewniamy jak najlepszy Developer Experience naszym zespołom

  • Autonomia technologiczna: wybierasz technologię która pasuje do problemu (nie trzeba zgody wszystkich świętych). Ty za nią potem odpowiadasz

  • Środowisko łączące prywatne Centra Danych (dziesiątki tys. serwerów) oraz Chmury Publiczne (Google Cloud Platform oraz Microsoft Azure)

  • Ponad 100 autorskich projektów open source, kilka tysięcy gwiazdek na github

  • Organizujemy Allegro Tech Live, w 100% zdalną odsłonę naszych stacjonarnych meetupów Allegro Tech Talks i występujemy gościnnie na zaproszenie takich społeczności jak Warsaw AI, JUG (Poznań, Łódź, Lublin, Wrocław), WG .Net, Dare IT, Women in Tech Summit

  • Sami również stawiamy na rozwój. Organizujemy hackathony i wewnętrzne konferencje (np. coroczny Allegro Tech Meeting). Jeśli chcesz się rozwijać lub dzielić swoją wiedzą z innymi, to zawsze Ci pomożemy.

To też może Cię zainteresować:

Allegro Tech Podcast → https://podcast.allegro.tech/

Booklet → https://allegro.tech/booklet.pdf

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć